a

“CHP bizi çantada keklik olarak görüyor”

Geçtiğimiz hafta Akdeniz Belediyesi eylül ayı birinci oturumunda HDP ve CHP’yi hem muhtarlara hem de Akdeniz halkına şikayet eden Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, bu kez gittiği Karaduvar Mahallesinde halk, CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i kendisine şikayet etti.

“CHP bizi çantada keklik olarak görüyor”
0

BEĞENDİM

Geçtiğimiz hafta Akdeniz Belediyesi eylül ayı birinci oturumunda HDP ve CHP’yi hem muhtarlara hem de Akdeniz halkına şikayet eden Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, bu kez gittiği Karaduvar Mahallesinde halk, CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i kendisine şikayet etti. Mahalle halkı Büyükşehir Belediye Vahap Seçer’i, Başkan Gültak’a şikayet ederek, “CHP bizi çantada keklik olarak görüyor. Bunlara seçimlerde kırmızı kart göstermek lazım” diyerek tepkilerini dile getirdi.

KARADUVAR HALKINDAN BAŞKAN GÜLTAK’A YOĞUN İLGİ

Av yasağının kalkmasıyla birlikte denize açılacak balıkçıları ziyaret ederek bereketli ve bol av sezonu dileyen ve 24-25 Eylül’de Karaduvar’da 3’ncüsü düzenlenecek olan Balık Festivali öncesi bölgeyi ziyaret eden Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, bölge halkı tarafından yoğun ilgi gördü.

İlk olarak denize açılacak olan balıkçıları ziyaret eden Başkan Gültak, balıkçılara bereketli ve bol bir av sezonu geçirmelerini diledi. Batuhan Kaptan 3 adlı balıkçı teknesini ziyaret eden Başkan Gültak, burada bir süre balıkçılarla sohbet etti ve balık durumuyla ilgili bilgiler aldı. Daha sonra denize açılan tekneyi selamlayarak uğurlayan Başkan Gültak, daha sonra Karaduvar limanı içerisinde bulunan diğer balıkçılarla da sohbet etti. Balıkçıların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Gültak, balıkçılara festival hakkında da bilgi verdi.

KARADUVAR’A BALIK HALİ MÜJDESİ

Daha sonra Başkan Gültak, Karaduvar Mahalle Muhtarı Fikret Altan ile birlikte Karaduvar Su Ürünleri Kooperatifi’ni ziyaret etti. Burada da vatandaşlarla sohbet eden Başkan Gültak, Karaduvar’a balık hali yapılması konusunda çalışmalarının başladığı müjdesini verdi. Burada vatandaşlara ilçede yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Gültak, Karaduvar Balık Festivali hakkında da vatandaşları bilgilendirdi.

“CHP BİZİ ÇANTADA KEKLİK OLARAK GÖRÜYOR”

Öte yandan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’ın Karaduvar Mahallesi ziyareti esnasında vatandaşlar Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer hakkında şikayetlerini dile getirdi. Karaduvar halkının büyük çoğunluğunun CHP’li olduğunu belirten vatandaşlar, “Mustafa başkanım mahallemize hoş geldiniz. Sizler ilçede hiçbir mahalle gözetmeksizin her yere ve herkese eşit hizmet ediyorsunuz. Ancak CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı bizi çantada keklik olarak görüyor. Mahallemize yaptıkları bir şey yok. Aslında bunlara ders vermemiz gerekiyor ama vermiyoruz. Ders vermediğimizi de çok iyi biliyorlar ve bu yüzden bizi çantada keklik olarak görüyorlar. Aslında önümüzdeki seçimlerde Karaduvar halkı olarak CHP’ye kırmızı kart göstermeliyiz” diyerek Vahap Seçer’e olan tepkilerini dile getirdi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Mersin, ulaşımda KENTBİS’İ tercih ediyor

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.