DOLAR

32,8112$% 0.02

EURO

35,2366% -0.08

GRAM ALTIN

2.449,50%0,19

ÇEYREK ALTIN

3.925,00%0,20

TAM ALTIN

15.625,00%0,19

BİTCOİN

2116687฿%-2.80137

a

İYİ Parti gözünü yerel seçimlere çevirdi

Seçim sonuçlarını değerlendiren İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, “Bütün bu gayretlerimize rağmen arzu ettiğimiz, hak ettiğimiz sonucu alamadık. Bu sadece ilçemizde değil, maalesef Türkiye’mizin her yerinde benzer sonuçları hep birlikte gördük. Ancak, bütün baskılara, bütün adaletsizliklere, bütün hukuksuzluklara, bütün tehditlere rağmen; İlçemizde son seçimde almış olduğumuz seçim sonuçlarına göre oylarımızı artırmayı, ülkemizde  oy oranımızı korumayı başardık. Yani yıkılmadık. Dimdik ayaktayız. Bu günden tezi yok tam 10 ay sonra bir yerel seçimle karşı karşıyayız. İYİ Parti Bayrağını Anamur’umuzda dalgalandıracak, İYİ Parti kadrolarına Anamur’umuza hizmet yolunu açacak ve İnşallah daha yaşanabilir bir Anamur’u hep birlikte tesis edeceğiz” dedi.

İYİ Parti gözünü yerel seçimlere çevirdi
0

BEĞENDİM

Necdet TAŞ

İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, seçim sonuçlarını değerlendirdi. İYİ Parti Anamur İlçe Teşkilatı ve İYİ Parti Ailesi olarak Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı Genel Seçimleri süreci boyunca çok özverili bir şekilde çalıştıklarının altını çizen Kahvecioğlu, “Gitmedik Mahalle, Girmedik Sokak, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin yol arkadaşlığına layık olabilmek için; Mahalle, mahalle, ev ev, esnaf esnaf girmediğimiz, hiç bir işyeri, sıkmadığımız hiç bir el bırakmadan bütün imkansızlıklara rağmen elimizden gelenden daha fazlasını yaptığımıza inanıyorum. Bu konuda vicdanen rahatız. İYİ Partimiz için çalışan bütün yol arkadaşlarımızı, ailemizin birer ferdi olarak görerek, kucaklaşıp kenetlenerek çok yoğun bir çalışma yaptık. Bu özverili çalışmalarımız, gayretlerimiz, samimi yaklaşımlarımız, mücadelemiz sahada çok ciddi karşılık buldu. İnsanlarımız, gittiğimiz her yerde bizleri bağırlarına bastılar. Sevgi ve saygı İle samimi bir şekilde ağırladılar. Bizleri samimiyetle karşılayan, çalışmalarımızda bize destek olan, takdirlerini ileten bütün hemşehrilerimize sonsuz teşekkürler” ifadelerini kullandı.

“DİMDİK AYAKTAYIZ”

“Çalışmalarımızda  her konuda olduğu gibi, maddi ve manevi katkıları olan  her bir yol arkadaşımızı , müşahitlerimizi, sandık görevlilerimizi, okul sorumluluğu üstlenen bütün arkadaşlarımızı, kadın kollarında görev alan bütün Güneşin İYİ kadınlarını, gençlik kollarımızda görev alan bütün genç kardeşlerimizi, İYİ Partimizin bütün üyelerini, il ve ilçe delegelerini, geçmiş yönetimlerde ve şimdi Yönetimde bulunan bütün çalışma arkadaşlarımı, sandığa gelerek tercihlerini İYİ Partimiz ve Sayın Kılıçdaroğlu lehine kullanan bütün vatandaşlarımızı, bu süreçte bizlere destek olan bütün yazılı ve görsel basın mensubu arkadaşlarımızı, ayrı ayrı selamlıyor, her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, her birinizi canı gönülden kutluyorum” şeklinde konuşan Kahvecioğlu, “İYİ ki varsınız. İYİ ki sizler gibi değerli yol arkadaşlarına sahibim. Her iki seçimde de tercihlerini her ne şekilde kullanmış olurlarsa olsunlar, bütün vatandaşlarımızın tercihlerine saygı duyuyor, sonucun ilçemize, İlimize, vatanımıza, Yüce Türk Milleti’ne hayırlı olmasını diliyor, 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, Yüce Türk Milleti’nin  hak ettiği, büyük, yerli ve milli projeleri hayata geçirmesini, Milletimizi bir an önce içinde bulunduğu zorlu süreçten kurtarmak için canı gönülden mücadele etmesini temenni ediyorum. Ancak, malum olduğu üzere; Bütün bu gayretlerimize rağmen hem 14 Mayısta, hem de 28 Mayısta yapılan seçimlerde; hem ilçemizde, hem ilimizde, hem de Türkiye’mizde arzu ettiğimiz, hak ettiğimiz sonucu alamadık. Bu sadece ilçemizde değil, maalesef Türkiye’mizin her yerinde benzer sonuçları hep birlikte gördük. Ancak, bütün baskılara, bütün adaletsizliklere, bütün hukuksuzluklara, bütün tehditlere rağmen; İlçemizde son seçimde almış olduğumuz seçim sonuçlarına göre oylarımızı artırmayı, ülkemizde oy oranımızı korumayı başardık. Yani yıkılmadık. Dimdik ayaktayız” dedi.

“ANAMUR’DA İYİ PARTİ BAYRAĞINI DALGALANDIRACAĞIZ”

Yerel seçimlerde Anamur’da İYİ Parti’nin bayrağını dalgalandıracaklarının altını çizen Kahvecioğlu, “Bu günden tezi yok tam 10 ay sonra bir yerel seçimle karşı karşıyayız. Bu süreçte birbirimize daha çok kenetlenecek, birbirimizin eksiklerini samimiyetle daha çok tamamlayacak, birbirimizi daha iyi anlayacak, birlik, beraberlik ve dayanışmamızı daha çok kuvvetlendirecek, içimize sızmış olan, bizim gibi görünüp bizden olmayan, gayesi sadece İYİ Partimize zarar vermek olan ayrık otlarını temizleyecek, Partimizi, Şahsi ikbal ve egosunu tatmin yeri olarak görenlere fırsat vermeyecek, sadece Gecesini gündüzüne katan, emek veren, İYİ Parti bayrağının dalgalanması, İYİ Partimizin ilçemize hizmet etme yolunun açılması için, milletimizin, gençlerimizin, kadınlarımızın umudu olan Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin yol arkadaşlığına layık olabilmek için daha çok fedakarlık, daha çok özveri, daha çok gayret ve inançla daha çok çalışacak, daha çok vatandaşımızı kucaklayacak, daha çok insanımıza umut olabilecek bir çalışma içerisine girerek, Anamur’umuzda İYİ Parti bayrağını burçlara dikerek, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e hediye edebilmek için mücadelemize, çalışmalarımıza, gayretlerimize, samimiyetlerimize daha fazlasını ekleyerek ara vermeden, Partimizi her platformda en İYİ Şekilde temsil etmeye, her vatandaşımızı tekrar ziyaret etmeye, eksiklerimizi tamamlayarak kendimizi daha İYİ anlatmaya ara vermeden devam edeceğiz. Bunun için; İYİ Partimize, Millet İttifakının Cumhurbaşkan Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na oy veren, vermeyen, her bir vatandaşımıza dün olduğundan daha fazla samimiyetle yaklaşacak, İYİ partimizi, hayallerimizi, ideallerimizi, vizyonumuzu   ve projelerimizi anlatacak, tercihlerine saygı duyacak, dün tercihi ne olursa olsun , bütün vatandaşlarımıza samimiyetle yaklaşacak, Yarınlarda tercihlerini bizden yana kullanmaları için; samimiyetlerimizi, dostluklarımızı, akrabalıklarımızı, komşuluklarımızı, arkadaşlıklarımızı zedelemeden yolumuza devam edecek ve sonuç olarak; İYİ Parti Bayrağını Anamur’umuzda dalgalandıracak, İYİ Parti kadrolarına Anamur’umuza hizmet yolunu açacak ve İnşallah daha yaşanabilir bir Anamur’u hep birlikte tesis edeceğiz. Birliğimiz, dirliğimiz, dayanışmamız ve İYİ’liğimizin daim olmasını diliyor, Her bir vatandaşımıza, her bir yol arkadaşımıza, selam, saygı ve sevgilerimle Yarınların Çok Daha İYİ olması için çok daha fazla çalışacağıma, çok daha dikkatli ve organize bir program dahilinde sizlerle birlikte yola devam edeceğimize inanıyorum” dedi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kıratlı, milletvekilliği kaydını yaptı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.