a

Mersin’de 2 yazlıkçıda korona çıktı

Normalleşme süreci Mersin’e yaramadı. Mersin’de normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte covid-19 testleri pozitif çıkmaya başladı. Dün İstanbul’dan gelen misafirlerinin bulaştırdığı beş kişilik Ailenin pozitif çıkmıştı. Ayrıca 2 polis ve özel bir hastanede çalışan 2 hemşirenin de test sonuçları pozitif çıkmıştı. Bugün ise tatil sitelerindeki yazlıkçılardan Mersin’e kötü haber geldi. Flamingo 4 ve Flamingo 8 Tatil Sitelerinde Gaziantep’ten gelen 2 yazlıkçının testi pozitif çıktı.

Mersin’de 2 yazlıkçıda korona çıktı
1

BEĞENDİM

Normalleşme süreci Mersin’e yaramadı. Mersin’de normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte covid-19 testleri pozitif çıkmaya başladı. Dün İstanbul’dan gelen misafirlerinin bulaştırdığı beş kişilik Ailenin pozitif çıkmıştı. Ayrıca 2 polis ve  özel bir hastanede çalışan 2 hemşirenin de test sonuçları pozitif çıkmıştı. Bugün ise tatil sitelerindeki yazlıkçılardan Mersin’e kötü haber geldi. Flamingo 4 ve Flamingo 8 Tatil Sitelerinde Gaziantep’ten gelen 2 yazlıkçının testi pozitif çıktı.

“LÜTFEN KURALLARA UYUN”

Flamingo Tatil Sitesi yönetiminden yapılan açıklama şöyle;  Flamingo 4 ve Flamingo 8 sitesinde Birer kişinin Covid-19 Testleri pozitif çıktığı bizlere iletilmiştir. Lütfen değerli komşularımız maskesiz dışarı çıkmayalım. Birimizin sağlığı hepimize yansıyacaktır. Bu konular çok hassas ve ince konulardır. Vakanın Gaziantep şehrinden gelen komşumuzda çıktığı iletilmiştir. Sitede maskesiz gezmeyin. Hafta sonu mangallarını biraz daha erteleyin . Devletin normalleşme sürecini lütfen “ geçti her şey “ olarak görmeyelim .

 

 

0 0 0 0 2 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Toroslar’da asfalt seferberliği

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.