a

Seçer, seçilmiş başkanı yok saydı

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı  Seçer, 2 günlük ilçe gezisinde partisi CHP’nin Gülnar, Aydıncık, Bozyazı ve Anamur ilçe başkanlıkları ile Millet İttifakı üyelerinden İyi Parti’nin Anamur İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti ancak Anamur’un seçilmiş MHP’li Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı yok saydı. Başkan Seçer’in kendisini programa dahil etmediğini iddia eden MHP’li Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, “Kendisiyle Anamur’un problemleri ile ilgili ortak çözüm konusunda görüşmek arzusundaydık. Fakat ziyaretinde görüşme programına diğer ilçe Belediyeleri dahil ettiği halde, Anamur Belediyesini ziyaret programına koymadığı için ne yazık ki görüşemedik” dedi.

Seçer, seçilmiş başkanı yok saydı
0

BEĞENDİM

Mustafa YÜKSEL

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Anamur ziyareti hakkında açıklamalarda bulundu. Kılınç, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Anamur gezi programına Anamur Belediyesini koymadığı için görüşme yapamadıklarını söyledi.

“BAŞKAN SEÇER’DEN OLUMLU BİR YAKLAŞIM GÖREMEDİM”

Başkan Seçer’e sitem eden Başkan Kılınç, “Sayın Vahap Seçer Anamur Belediyesini ziyaret programına koymadığı için görüşemedik. Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Vahap Seçer bir dizi incelemelerde bulunmak üzere İlçemize gelmiş. Kendisiyle Anamur’un problemleri ile ilgili ortak çözüm konusunda görüşmek arzusundaydık. Fakat ziyaretinde görüşme programına diğer ilçe Belediyeleri dahil ettiği halde, Anamur Belediyesini ziyaret programına koymadığı için ne yazık ki görüşemedik. Büyükşehir Belediyesinin hizmet noktasında ilçemizin beklenti içinde olduğu bir takım çalışmalar görmek istiyoruz. Bu konuda bir çaba maalesef görmüyoruz. İçme suyu ile ilgili beraber Bakanlığa gidelim, hibe ve kredi konusunda gereken her türlü gayreti gösterelim, sonuç hakkında olumlu gelişmeler olacağından eminim” dedim ama yine hiçbir yaklaşım görmedim” ifadelerini kullandı. Başkan Kılınç, Anamur’a hizmet noktasında herkesle, her konuda işbirliğine hazır olduklarını yineledi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“Söz verdiğimiz projeleri hayata geçireceğiz”

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.