a

Silifke’den Tarsus’tan ‘Komplo’ yanıtı!

Tarsus İdman Yurdu’nun sezon açılışı kapsamında dün saat 17.30’da oynanması gereken Tarsus İdman Yurdu- Silifke Belediyespor maçı Silifke Belediyesporlu futbolcuların zehirlendiği iddiasıyla iptal oldu. Silifke Belediyespor’un maça çıkmamasına tepki gösteren Tarsus İdman Yurdu Kulüp Başkanı Ce Kavalcı, “Bize bir itibarsızlaştırma operasyonu var. Bundan Silifke Belediyespor sorumludur. Silifke Belediyespor zehirlendiği iddia ettiği oyuncularının sağlık raporlarını kamuoyuna açıklama zorundadır. Eğer sağlık raporlarını kamuoyuna açıklamazlarsa bu sabotenin baş mimarı Silifke Belediyespor’dur” dedi. Tarsus cephesinin iddialarına yanıt veren Silifke Belediyespor Teknik Direktörü Muzaffer Tozlu ise, “Niye komplo olsun. Hazırlık maçına çıkıp oynayacaktık. Fotoğrafları TİY hocasına da attık” dedi.

Silifke’den Tarsus’tan ‘Komplo’ yanıtı!
0

BEĞENDİM

KAVALCI: “BİZEKARŞI İTİBARSIZLAŞIRMA OPERASYONU VAR”

Tarsus İdman Yurdu’nun sezon açılışı kapsamında dün saat 17.30’da oynanması gereken Tarsus İdman Yurdu- Silifke Belediyespor maçı Silifke Belediyesporlu futbolcuların zehirlendiği iddiasıyla iptal oldu. Silifke Belediyespor’un maça çıkmamasına tepki gösteren Tarsus İdman Yurdu Kulüp Başkanı Ce Kavalcı, “Silifke Belediyespor, sabah bize maça çıkamayacaklarını ifade etti. Nedeni de oyuncularının zehirlenmesiymiş. Bize bir itibarsızlaştırma operasyonu var. Bundan Silifke Belediyespor sorumludur. Bizi sabote etmeye kalkan insanlar var. Kim olduklarını bulamadık ancak bunları bulmak için mücadele ediyoruz. Silifke Belediyespor şuradan sorumludur. Zehirlendiği iddia ettiği oyuncularının sağlık raporlarını kamuoyuna açıklama zorundadır. Eğer sağlık raporlarını kamuoyuna açıklamazlarsa bu sabotenin baş mimarı Silifke Belediyespor’dur. Yönetim olarak görevimizin başındayız. Takımı düzlüğe çıkarmak için gövdemizi taşın altına koyduk. Bizim önümüze koydukları engeller ancak bizi biraz zedeler, bizi yıkmaya kimsenin gücü yetmez. Daha güçlü ayağa kalkacağız” dedi.

TOZLU: “NEDEN KOMPLO KURALIM”

Silifke Belediyespor Teknik Direktörü Muzaffer Tozlu ise “Ben akşam antrenmanından sonra Mersin’e geldim. Tarsus’a maç için geçerken beni buradan alacaklardı. Silifke Belediyespor’un tesislerinde kalan oyuncular akşam yemeğinden sonra ishal ve mide ağrısı şikayetini iletmişler. Tesislere gelen sağlık ekibi oyunculara serum takmış ve ilaç vermişler” dedi. Sorunun akşam yenilen et yemeğinden mi yoksa sudan mı kaynaklandı bilmediğini ifade eden Tozlu, “Genç takımda olan ve evlerinde kalan oyuncularda bir sorun yok. Sayı fazla olduğu için hastaneye götürmemişler. Sağlık kabininden görevli getirip serum takmışlar” diye konuştu. TİY Başkanı Kavalcı’nın kendilerine komplo kurulduğu iddiasına ilişkin ise “Niye komplo olsun. Hazırlık maçına çıkıp oynayacaktık. Fotoğrafları TİY hocasına da attık” diye konuştu. NECDET TAŞ’IN HABERİ

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Silifke Belediyespor’a ‘Komplo’ suçlaması!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.