a

Tarsus TSO’nun 11. Meslek Grubu ilk toplantısını yaptı

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’nda meslek komiteleri yeni dönemdeki ilk toplantılarını gerçekleştirerek sektörlerindeki durumu değerlendirip, gelecek dönem stratejilerini oluşturmaya başladı. Sigorta sektörünü kapsayan 11. Meslek Grubu da yeni dönem için daha dinamik ve kolektif bir çalışma hedefi koydu.

Tarsus TSO’nun 11. Meslek Grubu ilk toplantısını yaptı
0

BEĞENDİM

Haber Merkezi

Tarsus TSO’nun 11. Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını Komite Başkanı Tahsin Eker yönetiminde gerçekleştirdi. Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak’ın da katıldığı toplantıya ayrıca Mersin Sigorta Acenteleri Derneği (MESAD) Başkanı Fahrettin Abeş ve TMT Sigorta Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölge Müdürü Mustafa Örcün konuk oldu. Sigorta sektörünün mevcut durumunun ele alındığı toplantıda, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (SDDK) trafik sigortalarında izleyeceği yeni uygulama ile yangın poliçeleriyle ilgili yaşanabilecek olası sıkıntılar gündem konusu oldu. Sektöre hareket kazandırmak ve kolektif çalışma yaparak gündemi daha sıkı takip etmek için bir dizi konunun da görüşüldüğü toplantıda Mersin Sigorta Acenteleri Derneği ile işbirliği yapılması ve her ay bölge müdürlükleriyle acenteleri buluşturacak toplantılar düzenlenmesi planlandı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Toroslar’da vezneler hafta sonu açık

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.