a

Öldürülen teröristin annesiymiş!

2017 yılında Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde güvenlik güçlerince düzenlenen operasyonda etkisiz hale getirilen 5 PKK'lı teröristten birinin CHP’nin ittifak yaptığı DEM Parti Akdeniz Belediye Başkan Adayı Nuriye Arslan’ın oğlu Musa Arslan olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde de DEM Parti Akdeniz Belediye Eş Başkan Adayı Hoşyar Sarıyıldız’ın PKK bombacısı olduğu iddiasıyla aranırken yurt dışına kaçan Faysal Sarıyıldız’ın yeğeni olduğu ortaya çıkmıştı.

Öldürülen teröristin annesiymiş!
0

BEĞENDİM

2017 yılında Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde güvenlik güçlerince düzenlenen operasyonda etkisiz hale getirilen 5 PKK’lı teröristten birinin CHP’nin ittifak yaptığı DEM Parti Akdeniz Belediye Başkan Adayı Nuriye Arslan’ın oğlu Musa Arslan olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde de DEM Parti Akdeniz Belediye Eş Başkan Adayı Hoşyar Sarıyıldız’ın PKK bombacısı olduğu iddiasıyla aranırken yurt dışına kaçan Faysal Sarıyıldız’ın yeğeni olduğu ortaya çıkmıştı.

2017 yılının Ekim ayında Ege bölgesine sızmaya çalışan PKK’lı teröristlere güvenlik güçleri tarafından operasyon düzenlenmiş, düzenlenen operasyon sonucunda 5 PKK’lı terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirilmişti. Etkisiz hale getirilen teröristlerden birinin Mahir Akdeniz kod adlı Musa Arslan olduğu ve Mersin’in Akdeniz ilçe nüfusuna kayıtlı olduğu belirtilmişti. Öldürülen terörist Musa Arslan’ın DEM Parti Akdeniz Belediye Başkan Adayı Nuriye Arslan’ın oğlu olduğu ortaya çıktı. Nuriye Arslan, Akdeniz Belediye meclisinde, “İstiklal Marşı okumak zorunda değilim” demiş ve bu sözleri uzun süre ülke gündeminde yer almıştı.

CHP VE DEM PARTİ MERSİN ÖZELİNDE İTTİFAK YAPTI, KOLTUK PAYLAŞTI

CHP’nin DEM Parti onayıyla Toroslar adayı gösterdiği Abdurrahman Yıldız, Türk olarak anıldığını ve bundan utanç duyduğunu söyleyen bir isim. Türk ve Müslüman olmayı utanç vesilesi olarak nitelendiren Yıldız, geçtiğimiz seçimde de DEM Parti’nin ö dönemki adı Yeşil Sol Parti adayları için Mersinlilerden oy istemişti.

Stratejik öneme sahip Akdeniz ilçesinde ise DEM Parti, İstiklal Marşı okumak istemediğini açık açık söyleyen ve oğlu öldürülen terörist olduğu ortaya çıkan Nuriye Arslan ile yurtdışına kaçan PKK’lı terörist Faysal Sarıyıldız’ın yeğeni Hoşyar Sarıyıldız’ı aday gösterdi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Öldürülen teröristin annesiymiş!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.